Czego się spodziewać w sobotę?..

 ...poza pyszną zabawą, oczywiście? Trasy są dopieszczane, sztab organizacyjny zwarty i gotowy - zatem, informujemy uprzejmie, iż:

- pogoda zapowiada się kapitalna! Jeden z uznanych serwisów pogodowych prorokuje wręcz, że ma być niemal letnio. Chociaż - ostatnio też niby grzało, ale wietrzyk był chłodny. Tych na nogach dotyczy to mniej, tych na kółkach - bardziej, zwłaszcza, kiedy wyjdzie odcinek pod wiatr

- podczas zawodów, w bazie, wydawany będzie ciepły posiłek. Dostępność określana  jest od godziny 12.00-13.00, więc co żwawsi z najkrótszych tras mogą troszkę poczekać. Mamy nadzieję, że będzie warto )

- no właśnie - trasy...

1) założenie jest takie, że trasy najkrótsze (TP 10 i TR 20) projektowane są z myślą o mniej biegłych w nawigacji zawodnikach - zatem, są stosunkowo proste. Te dłuższe mogą być nieco bardziej skomplikowane.

2) trasy najkrótsze oraz znacząca część tras TP 25 i TR 50 rozegrane zostaną na mapach do biegu na orientację. Dla tras najdłuższych (TP 50, TR 100) te odcinki pokonywane będą najpierw - potem zaś zawodnicy wyruszą na pętle, zaznaczone na mapach topograficznych.

3) na wszystkich dystansach - dowolna kolejność zaliczania punktów (czyli free order)

  Tyle (na dzisiaj) od nas. Ponawiamy zaproszenie do zgłaszania się; jeszcze troszkę, a na liście startowej pokaże sie okrągła setka zawodników. Proszę się zatem nie krępować i prima aprilis spędzić przyjemnie - czyli w plenerze!

P.S.

Nutrend ufundował bardzo fajne pakieciki dla zwycięzców...  Tak tylko, na wszelki wypadek, donosimy :)