Wyniki i obrazki

  No, nareszcie. Policzone, chociaż wnikliwa analiza kart startowych wykazała zadziwiające anomalie. Wielu zawodników opuściło - na przykład - po jednym punkcie kontrolnym (przeoczenia?...) - co skutkowało, rzecz jasna, zmianą lokaty w klasyfikacji. W każdym razie - wyniki, już oficjalne, w załączniku. Gdyby ktoś chciał coś wyjaśnić - zapraszam do korespondencji, byle w miarę szybko... Tak przy okazji - jeden z zawodników dzwonił w sobotę z trasy, twierdząc, że nie ma PK "J". Odparłem wówczas, że jego poprzednicy ten PK znaleźli. Ale - okazało się, że ktoś faktycznie ten PK podpowadził (serdeczne pozdrowienia dla złodziei; niech was życie wynagrodzi, jak należy). Jeśli zatem ów zawodnik nie znalazł PK z tego powodu - to proszę o sprostowanie.

  Co by tu jeszcze... To akurat nowość już żadna, ale wisi w internecie bardzo fajna i spora galeria fotografii Piotrka Siliniewicza. Jeśli ktoś ma ochotę na emocje w rodzaju "przeżyjmy to jeszcze raz" - to zapraszam TU. A wyniki w załączniku, jak zwykle... Aha - uprzedzając pytania; mapy zawisną jeszcze dzisiaj wieczorem.

ZałącznikWielkość
Wiosenne wyniki oficjalne.xls32 KB

Komentarze

punkt J

Ktoś ten punkt J przestawił o 100 M w stronę lasu, dziękujemy temu ,,Komuś,, bo to dzwonił mój mąż - a znalazłam ten punkt ja oddalony od oznaczenia na mapie o te conajmniej 100 M - straciliśmy na tym koło 30 minut, ale znaleźliśmy pomimo przestawienia. Pozdrawiam Ola Gasparska